Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Ми вимушені розраховувати на допомогу наших партнерів. Нашу економіку довели до коми, як сказав президент. Але її спочатку потрібно з коми вивести. Проте всі чомусь забувають, що після виведення з коми потрібен ще час на реабілітацію. Економіка, як і людина, якщо виходить з коми, вона не може так швидко бігти, потрібна реабілітація. І це знов-таки потребує нових заходів, інших підходів, ніж у мирні часи. Зовсім інших», - зазначив політолог.

Політолог Юрій Гаврилечко розповів, що необхідно зробити, щоб реабілітувати економіку під час війни

Як повідомив Юрій Гаврилечко, щоб новий підхід воєнного часу, а не мирного, був реалізований, потрібно мати відповідне законодавче підґрунтя. Окрім цього, політолог наголосив, що люди мають чітко усвідомити, що у воєнний час має зникнути чимало речей, до яких ми звикли в мирний час. Нові підходи мають бути застосовані як у державному управлінні, так і в  приватному бізнесі.

«Приватний бізнес переважно вже перейшов на нову систему роботи, однак вона не воєнна, а скоріш за все така виживальницька, що знову ж таки абсолютно не нормально. Навіть під час війни економіка може працювати. Вона трансформується, але працювати може. Нас дуже часто порівнюють с Ізраїлем. Ізраїль воює з моменту свого заснування, воює кожного дня. Вони так само не за п’ять хвилин прийшли до того, що мають зараз», - повідомив політолог.

Змінити швидко економіку не вдасться. За словами Юрія Гаврилечка, ефективно використовувати допомогу ми зможемо лише тоді, коли змінимо підходи до управління.

Джерело