Доля протистояння вирішуватиметься за тиждень в Лісабоні.

Київське "Динамо" стартувало в раунді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів з поразки від "Бенфіки". Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь португальських гостей.

Команда Мірчі Луческу розпочала новий єврокубковий сезон з другого відбіркового раунду турніру, за сумою двох матчів мінімально здолавши "Фенербахче" (2:1). Таким чином кияни гарантували собі участь в груповому раунді одного з двох євротурнірів цього сезону. У разі подальшого вильоту з відбору Ліги чемпіонів "Динамо" восени гарантовано гратиме в основній частині Ліги Європи.

Третій раунд кваліфікації друга команда УПЛ подолала завдяки двом перемогам над австрійським "Штурмом" (за сумою двох матчів - 3:1). І мала виборювати місце в груповому раунді Ліги чемпіонів у двоматчевому протистоянні з португальською "Бенфікою".

Перший матч з командою українського форварда Романа Яремчука "Динамо" вже звично розпочинало на номінально домашньому полі в Лодзі, де змушено грати через повномасштабну збройну агресію Росії проти України. Та вже за дев'ять хвилин після стартового свистка опинилося в ролі команди, що відіграється, - захисник Жилберту з меж штрафного розстріляв ворота Георгія Бущана.

А ще за 30 хвилин "Бенфіка" відзначилася вдруге. Віктор Циганков виконав невдалу передачу в бік власних воріт, і м'яч перехопив ексвінгер "Шахтаря" Давід Нерес. Зрештою бразилець втратив м'яч, що вилилося у результативну передачу на форварда гостей Гонсалу Рамоса. У підсумку - 0:2 ще до перерви.

На 63-й хвилині матчу на полі з'явився нападник збірної України Роман Яремчук. Проте ані він, ані жодна з команд до фінального свистка не забивали - 0:2. Доля протистояння вирішуватиметься за тиждень у Лісабоні.