"Црвена Звезда" на виїзді поступилася "Маккабі" Хайфа у першому поєдинку раунду плейоф Ліги чемпіонів. Матч завершився з рахунком 3:2.

Рахунок матчу відкрив на 18-й хвилині Францді П'єрро, але гості менш ніж за десять хвилин зрівняли рахунок - відзначився Александар Пешіч. За кілька хвилин до початку першого тайму Гелор Канга подвоїв перевагу сербів, але не надовго.

На 51-й хвилині П'єрро відзначився дублем, а Тьяронн Шері вирвав перемогу "Маккабі".

"Маккабі" переміг у яскравому матчі з 5 голами, "Карабах" та "Вікторія" розписали мирову: результати матчів плейоф Ліги чемпіонів

Зазначимо, що у складі "Маккабі" грав австралієць українського походження Микита Рукавиця, а за гостей - колишній захисник київського "Динамо" Олександр Драгович.

У іншому матчі вечора "Карабах" і чеська "Вікторія" розписали безгольову нічию - 0:0.

Азербайджанський клуб створив більше моментів, однак забити так і не зміг. Тепер учасник групового етапу Ліги чемпіонів визначиться за результатом другої зустрічі.

Нагадаємо, що "Динамо" поступилося "Бенфіці" у першому поєдинку раунду плейоф Ліги чемпіонів (0:2)

Кочергін феєрить у Європі: гол українця вивів "Ракув" до плейоф кваліфікації Ліги конференцій (відео)

"Лише 5 новин зі 100 були правдивими": Роналду звинуватив ЗМІ у брехні щодо його майбутнього