У Кропивницькому розпочався чемпіонат з кульової стрільби. На ньому виступають представники трьох областей. Змагаються у стрільбі з пневматичних гвинтівок та пістолетів. Суспільне розповість, хто бере участь у змаганнях.

У Кропивницькому змагаються переможці Всеукраїнських та світових чемпіонатів з кульової стрільби. Це – 80 спортсменів з Києва, Дніпра, Кропивницького та селища Петрове Кіровоградської області, розповів головний суддя змагань Ілгам Ібрагімов.

"Участь у чемпіонаті беруть і здорові спортсмени, і з порушеннями слуху, вони виступають разом. Так як на цих змаганнях є Дефлімпійські чемпіони, вони навіть сильніші, ніж інші спортсмени".

У Кропивницькому розпочався чемпіонат з кульової стрільби

Віолетта Ликова з Дніпра – триразова чемпіонка та бронзова призерка Дефлімпійських ігор серед спортсменів з порушеннями слуху, які відбулися у травні у Бразилії. До чемпіонату у Кропивницькому готувалася, попри щоденну повітряну тривогу в Дніпрі.

"Я займаюсь стрільбою щодня по 4 години на день, – говорить Віолетта. – Тому я готувалась так, як треба".

Заслужений тренер України Георгій Коновалюк привіз з Дніпра на змагання 13 стрільців. "Спершу через коронавірус не було змагань, тепер через війну, а тренуватись якось треба. Є такий вислів, що найкраще тренування – це змагання".

16-річна Дар’я Стефанова з Кропивницького – у резерві збірної України. На чемпіонаті змагається у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Зі слів дівчини, на змаганнях відволікається від думок про війну.

"Спочатку на мене впливала невідомість від того, що буде далі. Але у нас психологічний вид спорту, тому до цього звикаєш".

Серед учасників змагань – 20 чемпіонів Дефлімійських ігор та України. Переможці турніру визначаться 30 вересня.

Читайте також Кропивницький боксер розпочав виступи на чемпіонаті світу серед студентів з перемоги. Спортсменка з Кіровоградщини здобула дві золоті медалі і одну срібну на Чемпіонаті України з важкої атлетики. Професор з Кропивницького здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Джерело