Мультсеріали каналу " Бробакс" від Суспільного Мовлення — "Тото", "Маленький Бу", "Яся та її робот" і "Портал пригод" — тепер доступні на українськомовному сегменті YouTube Kids, який є частиною популярного відеосервісу. YouTube Kids створено для дітей, щоб вберегти їх від непотрібного або сенситивного для дитячої психіки контенту.

Відтепер батьки можуть додавати в добірки для дитячого перегляду пізнавальні яскраві мультики, веселі навчальні пісеньки та цікаві аудіоказки каналу "Бробакс" від Суспільного. Присутність в YouTube Kids є своєрідним маркером безпеки — контент рекомендовано до перегляду дітям. Окрім цього, контент каналу "Бробакс" буде пропонуватися дітям у застосунку YouTube Kids, тож українських глядачів буде більше.

Ще кілька фактів про YouTube Kids:

Мультфільми від Суспільного тепер на YouTube Kids для потрапляння до сегмента YouTube Kids потрібно пройти ретельну перевірку. Тільки надійні канали з якісним контентом та корисними відео можуть бути додані в YouTube Kids; YouTube Kids має деякі обмеження щодо реклами, просування та інших параметрів взаємодії з іншими відео; відео на каналі повинні відповідати наступним нормам: бути корисними, цікавими, містити виключно дитячий зміст з елементами розваги, навчання та розвитку. Дуже примітивний, простий або шкідливий/небезпечний для дітей не дозволяється.

Раніше дитячі анімаційні серіали Суспільного з ютуб-каналу " Бробакс" також стали доступними на стрімінговій платформі "Київстар ТБ".

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо ( Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media, а також в соцмережах Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber та Twitter англійською мовою для міжнародної аудиторії.

Джерело