Служба безпеки розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень. Це майно намагалися приховано вивезти з України, щоб уникнути його арешту у межах кримінального провадження.

Серед вилученого – раритетні автомобілі та вогнепальна зброя, а також Скіфське золото і предмети античних часів та Київської Русі.
У результаті слідчо-оперативних дій встановлено учасників оборудки. Ними виявились декілька керівників структурних підрозділів заводу.
Саме вони намагались сховати майно свого очільника на території підконтрольних комерційних структур. У подальшому посадовці планували нелегально вивезти «активи» за межі нашої держави.
Втім, контррозвідники та слідчі СБУ спрацювали на випередження, своєчасно встановили місцезнаходження цих схованок та їх організаторів.
Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили:
СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень 7 елітних автомобілів, у тому числі 4 раритетних;
СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень катер;
СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень 3 мисливські рушниці і гвинтівку;
СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень велику кількість предметів старовини народів Європи.
Усе майно направлено на експертизу. Тривають заходи з накладення на нього арешту.
Крім того, СБУ викрила інших представників найближчого оточення «любителя Искандера-М», які схиляли працівників заводу до збору підписів під «колективним зверненням» щодо пом’якшення міри запобіжного заходу для їхнього керівника.
Для цього застосовували до людей психологічний тиск, погрожуючи звільненням і подальшими «наслідками».
Нагадаємо, що контррозвідка та слідчі СБУ затримали президента АТ «Мотор Січ» та керівника одного із Департаментів підприємства у жовтні цього року.
За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до рф.
Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності та притягнення до відповідальності винних осіб.
Заходи із блокування правопорушень проводили співробітники Департаменту контррозвідки та Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень СБУ розшукала активи президента АТ «Мотор Січ» на сотні мільйонів гривень

Джерело