Російські окупанти розстріляли батьків та їхніх двох малолітніх дітей  у селищі Очерет Зоря. Жінку  росіяни зґвалтували та задушили.

Про це повідомляє РІА Мелітополь.

Вбивство мирних жителів сталося 17 листопада в селищі Очерет-Зоря Пологівського району Запорізької області. Російські окупанти розстріляли родину Дармобід - голову родини Олександра, його дружину Наталю та їхніх двох дітей.

Перед смертю жінку зґвалтували: стали відомі подробиці вбивства окупантами родини з дітьми на Запоріжжі

Особи військових злочинців, які вбили цивільних, встановили OSINT-розвідники "Бджоли". Ними виявилися військовослужбовці 57-го полку 6-ї мотострілецької дивізії 58-ї армії РФ.

Між місцевими жителями та окупантами виникла сварка, під час якої загарбники з вогнепальної зброї вбили Олександра та двох його малолітніх дітей. Жінку, за словами розвідників, росіяни зґвалтували та задушили.

Після вбивства з будинку родини зникли гроші та цінні речі. Це підтвердили родичі загиблих.

Військовими злочинцями, за словами OSINT-розвідників, є:

Касьян Іван Юрійович 1991 року, село Городна Московської області;

Толстіков Андрій Юрійович 1986 року, населений пункт Жуково Тульської області.

Нагадаємо, що у селі Правдине на Херсонщині окупанти розстріляли працівників агрофірми та неповнолітню дівчину. Будинок, у якому були люди, росіяни спочатку обстріляли, а потім підірвали.

Читайте також:

На Харківщині окупанти зґвалтували та жорстоко вбили дівчинку і відрізали статеві органи перед стратою хлопцю - Офіс президента

Російські окупанти на Херсонщині зґвалтували та вбили жінку і намагалися задушити її 3-річну дитину

"Була, як сонечко, гарна позитивна": росіяни вбили 34-річну прикордонницю з Чернігівщини

Джерело