Створено новий комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Бурштинської міської ради «Довір’я».

Депутати підтримали створення нового закладу/проект рішення № 4742.
Ідея реформи соціальних послуг зі сторони державам полягає в об’єднанні всіх соціальних служб в єдину.
Для отримувачів/споживачів соціальних послуг – це створення кращих умов, новий рівень доступності та якості надання послуг.
Для місцевої влади, як надавану послуг – оптимізація витрат, якісне управління, єдина команда працівників соціальної сфери, формування соціальної політики відповідно до потреб громади.
Заклад буде надавати послуги: догляд вдома, денний догляд, підтримане проживання, соціальна адаптація, соціальна інтеграція та реінтеграція, екстрене втручання, консультування, соціальний супровід, фізичний супровід осіб з інвалідністю, натуральна допомога, супровід під час інклюзивного навчання.
Ідея реформи соціальних послуг зі сторони державам полягає в об’єднанні всіх соціальних може в єдину. Для отримувачів соціальних послуг це буде зручно та розширить доступність, а в майбутньому і надасть можливість збільшувати ефективність послуг.
У структурі закладу плануються такі штатні одиниці: директор, головний бухгалтер, завідувач господарством, діловод, прибиральник, завідувачі відділення, психологи, фахівці з соціальної роботи, вихователь, соціальний педагог, вчитель-реабілітолог, сестра медична, соціальні робітники, – повідомляють на сторінці міської ради.
В Бурштині створили новий комунальний заклад, який буде надавати соціальні послуги

Джерело