Відомий український виконавець Макс Барських (справжнє ім'я Микола Бортник) після довгих років роботи в росії відразу заявив про свою громадянську позицію і навіть вступив до лав ЗСУ. Таким вчинком він завоював повагу багатьох шанувальників та зірок.

Макс Барських нещодавно випустив зворушливу пісню у дуеті з молодою артисткою, яка виступає під псевдонімом etolubov. Тепер парочка вперше наживо її виконала на радість шанувальників під час концерту в Києві.

Макс Барських в обіймах гарячої красуні показав, що таке любов:

Макс Барських в обіймах гарячої красуні показав, що таке любов:

"Неймовірно вдячний долі, що наші треки відгукуються у ваших серцях", - написав Барських.

Вони влаштували справжню шоу-програму, якщо так можна сказати, і показали на сцені трепетні почуття. Макс тепло обіймав артистку за талію, спускаючи свою голову до її шиї. Загалом, дивлячись на таку картину, можна було б подумати, що в них роман.

А ще Барських поділився чудовою новиною – їхній зірковий лот успішно продали. Весь прибуток за нього та за куплені квитки, а це 180 тисяч гривень, він пожертвує на потрібні підрозділу аеророзвідки військової частини А0342.

Раніше ми писали про те, що Макс Барських порадував "рідкісною" посмішкою, підготувавши подарунки до Різдва: "Я в Майамі"

Джерело