22 січня російські військові поцілили ракетою С-300 по селу Лежине Запорізького району. Внаслідок удару руйнувань зазнали приватні житлові будинки.

Снаряд, що поцілив по селу Лежине близько другої години ночі, вдарив по сільській дорозі. Вибуховою хвилею пошкодило близько півтора десятка приватних будинків, чотири з яких зазнали суттєвих руйнувань. Серед них і оселя Ярослава Мігни:

"Скло повилітало, мене накрило, підкинуло у ліжку. Я поки зрозумів, що відбулось, думав, стеля впала й дах".

“Вибух не почула, прокинулася від криків дітей”. Окупанти обстріляли село Лежине на Запоріжжі

Попри значні руйнування чоловік одразу взявся її ремонтувати — планує перезимувати вдома.

Місцева жителька Олена Брюзгіна розповідає, що вибуху не почула, прокинулася від криків дітей, яких подряпало розбитим склом:

"Скрегіт, щось падає, розбивається... Я не зрозуміла, що відбувається. Я босоніж по склу до дитини, а дитина спала біля вікна. І на неї впало це вікно, і все розбилося. Я не могла вийти на вулицю, тому що піддашок впав і притиснув двері".

Яму на дорозі, куди влучила ракета, комунальники засипали в день обстрілу. Зруйновані будинки відімкнули від газопостачання, відновили електромережу, полагодили Інтернет-зв’язок. Будматеріали, OSB-дошки та плівку, селянам надали Степненська громада та волонтери.

За словами директорки Лежинської гімназії Олени Кучеренко, це восьмий обстріл села російськими ракетами.

"Є певні люди, волонтери, які готові нам допомогти. Але, поки не відсунуть ворога, щоб хоча б не долітали сюди С-300, до нашої місцевості, ніхто, звичайно, відбудовувати не буде".

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело