У суботу, 28 січня, на чемпіонаті Європи з біатлону у швейцарському Ленцергайде відбулася жіноча гонка переслідування.

Україну в ній представляли дві спортсменки: Анастасія Меркушина, яка напередодні виграла "золото" в спринті, та Любов Кип'яченкова (52-й номер на старті).

Попри лідерську стартову позицію, Меркушиній не вдалося здобути медаль і в цій  дисципліні. Анастасія припустилася двох хиб на вогневих рубежах і фінішувала сьомою – за крок від потрапляння до квіткової церемонії.

Українка фінішувала за крок від квіткової церемонії в персьюті на чемпіонаті Європи з біатлону

Своєю чергою, Кип'яченкова взагалі не завершила гонку, її зняли як кругову після останньої стрільби.

Інші три українки – Анна Кривонос, Юлія Джима та Олена Білосюк – вирішили не стартувати в персьюті, хоча й відібралися до гонки за підсумками спринту.

Виграла гонку переслідування німкеня Селіна Гротіан. Другою стала шведка Тільда Йоганссон, а трійку призерок замкнула француженка Гілонне Гігонна.

Любов Кип'яченкова (1+3+3+1) - не фінішувала

Сьогодні о 14:30 за київським часом також відбудеться чоловіча гонка переслідування. Україну в ній представлять Антон Дудченко, Артем Прима, Денис Насико, Богдан Цимбал, Артем Тищенко і Тарас Лесюк.

Де дивитися гонки чемпіонату Європи з біатлону

На території України всі гонки чемпіонату Європи з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки можна на платформі «Київстар ТБ» на каналі Суспільне Київ.

А за промокодом TSNUA вам буде надано безкоштовний доступ на 7 днів.