Сьогодні в Будинку смутку в Івано-Франківську відбулася панахида за загиблим захисником Ігорем Олійником. Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, представники влади, духовенство, друзі, побратими та громадськість.

Про це йдеться на сторінці Галицької територіальної громади.

Поховали воїна на Алеї Героїв міського кладовища с. Чукалівка.

В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником

Ігор Олійник народився 27.01.1983 року у місті Рогатин, навчався у Галицькій школі. Випускник Тернопільської академії. У 2002 році проходив службу в армії, отримав звання сержанта. Був успішним підприємцем, талановитим керівником, реалізував чимало проєктів. Ігор проживав у селі Клубівці Тисменицької громади.

З початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт, отримав звання лейтенанта, був командиром розвідувальної роти однієї з військових частин.

З грудня 2022 року вважався зниклим безвісти. Мужній воїн загинув 07.12.2022 під час бою з ворожими підрозділами на острові Білогрудий Скадовського району Херсонської області.

“Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Вічна пам’ять і слава Герою!”, – зазначили у дописі.

В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником В Івано-Франківську попрощались із загиблим командиром розвідроти Ігорем Олійником

Джерело