Футболіста замінили у списку через ушкодження, однак після цього він зіграв у матчі УПЛ.

В українській Прем'єр-лізі закінчилися матчі 18-го туру - останнього перед міжнародною перервою. Замикав його програму поєдинок "Шахтар" - "Рух", у якому здобули перемогу донеччани - 2:0.

Участь у матчі "Шахтар" - "Рух" взяв захисник Юхим Конопля. У порівнянні з попереднім поєдинком проти "Феєнорда" в Лізі Європи (1:7) футболіст залишився на лаві запасних і з'явився на полі після перерви.

Захисник Конопля відіграв тайм за Читайте також: "Шахтар" зазнав третьої найбільшої поразки в історії України в єврокубках

Ще на початку квітня Конопля потрапив до основного списку збірної України з футболу. Однак між останніми матчами "Шахтаря" його звідти виключили, причому причиною в УАФ пояснювали саме ушкодження футболіста.

Як Юхим Конопля пояснив ситуацію з виключенням зі списку збірної України?

Після поєдинку проти "Руху" Конопля дав коментар пресслужбі "Шахтаря", в якому пояснив причину ситуації, яка склалася. Захисник підтвердив, що дійсно має ушкодження і через це говорив з виконувачем обов'язків тренера збірної України Руслана Ротаня щодо своєї участі у стартовому матчі відбору на Євро-2024 проти Англії.

При цьому Конопля відзначив, що навіть попри зіграний матч проти "Руха" він не допоможе збірній Україні у грі проти Англії. У списку футболістів його замінив Денис Мірошніченко - правий захисник "Олександрії".

"Маю ушкодження, яке потребує лікування. Поспілкувався з нашими тренерами й тренерами збірної, і ми вирішили, що я залишуся в клубі, аби відновлюватися.

Це давня проблема, яка турбує мене ще з минулого року. [Проти "Руха"] був важливий матч, тому грав «на уколі». Сподіваюся, цієї перерви мені вистачить, аби відновитися. На жаль, не зможу допомогти збірній, але бажаю команді успіху та щиро вболіватиму за неї", - сказав футболіст "Шахтаря".

Матч Англія - Україна відбудеться у неділю, 27 березня. Це буде перший поєдинок для "синьо-жовтих" у 2023 році.

Хто такий Юхим Конопля 23-річний футболіст "Шахтаря", виступає на позиції правого захисника. У сезоні 2022/23 Юхим Конопля провів 18 поєдинків за "Шахтар" в усіх турнірах, відзначившись одним голом. Конопля дебютував за збірну України в жовтні 2020 року. З того часу зіграв за команду три матчі. Конопля - чемпіон світу з футболу серед збірних U20. На тому турнірі захисник провів шість з семи поєдинків на турнірі.