Політтехнолог Олег Постернак пояснив, що останні ракетні удари – це як би помста росіян за удар по Джанкою, який сильно вдарив по їхній логістиці.

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Це дуже неприємна та дуже серйозна логістична вразливість, - експерт про удар по Криму

За словами експерта, російські пабліки, телеграм-канали, ресурси активно пишуть, що останні ракетні удари по Україні – це відплата за Джанкою. Судячи з тієї інформації, яка спливає, зазначає він, у Джанкої завдано суттєвої технічної шкоди інфраструктурі.

«Той факт, що українські Збройні сили дістали до такої відстані як Джанкой, ставить під загрозу улюблений логістичний маршрут, який росіяни добре протоптали, захопивши так званий сухопутний коридор. Тому для них це дуже неприємна та дуже серйозна логістична вразливість», - наголошує Олег Постернак.

Як пояснює політтехнолог, росія використовує ракетний терор для того, щоб створити своїй аудиторії картинку «покарання» України у вигляді удару по Одеській області, по житловій інфраструктурі Запоріжжя в зоні досяжності ракетних комплексів. Окрім цього, додає гість програми, так вона намагається показувати, що ще здатна помститися, та придушувати бажання українців діяти у глиб окупованих територій.

Джерело