Екстрасенс Марія Тиха розкриває жахливі пророцтва про майбутнє України

Екстрасенс Марія Тиха розкриває жахливі пророцтва про майбутнє України…

Екстрасенс Марія Тиха в новому інтерв’ю розповіла про те, що чекати українцям найближчим часом. Чи можливі перемовини між Україною та рф та що задумав путін.

Початок свого інтерв’ю Марія почала з ситуації в Бахмуті. Вона зазначила, що наразі, хоч росіяни здають позиції в Бахмуті, вони не полишили намагання його захопити. І вони чекають підкріплення. Також вони змінюють стратегію.

Також Марія розповіла про пригожина. Підозри та чутки про те, що він нібито хоче йти балотуватися в президенти — екстрасенс не підтвердила.

Зате вона заявила, що пригожин хоче співпрацювати з українськими спецслужбами за певні привілеї. З приводу лукашенка Марія розповіла, що карти Таро показали їй, що у нього проблема з якоюсь жінкою, схоже на коханку. Марія припустила, що у жінки може бути дитина.

Але насправді відьма не може сказати чітко, що з самопроголошеним президентом білорусі та схильна вважати, що його отруїли. Запитання від глядачів про путіна Марія розклала по полицях. По-перше, він не думає, що він програв цю війну. Він продовжує жадати захоплення українських територій та помсти. Влітку Марія припускає, що будуть йти розмови про переговори. Також вона вважає, що путін може путина все, це не ядерна війна, але якісь теракти можуть відбутися.

Ворог буде обстрілювати нашу територію, через програш в контрнаступі. Також Марія зазначила, що вороги змінюють стратегію, та вичікують.

Також вона розповіла, що вороги будуть і надалі полювати на наше ППО. Також вони можуть мітити на водосховище Вижгород-Бровари.

Марія наголосила, що два блоки Запорізької АЕС також заміновані. Запоріжжя продовжують обстрілювати, щоб залякати нас.

Джерело