Колишній виконуючій обов’язки голови Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району, яка добровільно почала співпрацювати з РФ, повідомлено про підозру.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької ОВА.

За даними слідства, громадянка України, яка до повномасштабного вторгнення обіймала посаду секретаря Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району, після захоплення російськими військовими частини регіону обійняла посаду голови окупаційної "адміністрації Костянтинівського сільського поселення". Після свого призначення жінка сформувала "штат" псевдоустанови.

Колишній в.о. голови тимчасово окупованої сільської ради Мелітопольського району повідомлено про підозру

"Перебуваючи на посаді вона взяла на себе організацію процесу відновлення роботи закладів освіти за російськими стандартами, перереєстрацію підприємств на юридичних та фізичних осіб з РФ, також вона розпоряджалась коштами та майном, захопленими окупаційною адміністрацією", — зазначають у відомстві.

Крім того, у серпні 2022 року, взяла участь у так званому "форуме общественного движения "Мы вместе с Россией" на якому особисто закликала людей до участі у псевдореферендумі.

Дії жінки кваліфіковані за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. У разі доведення її провини у суді, санкції статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 10 років.

За повідомленням міського голови Мелітополя Івана Федорова, мова йде про Христину Левадну, яка виконувала обов'язки секретаря Костянтинівської сільради до повномасштабного вторгнення.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

Джерело