Народний депутат Євгеній Шевченко пояснив, що ні він, ні інші депутати не захищали Богуслаєва, це перекручена інформація, ціль поїздки була в тому, аби не втратити «Мотор Січ».

Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами політика, вони із іншими депутатами зі «Слуги народу» дійсно їздили у Запоріжжя, на «Мотор Січ», але деякі люди виставляють цю історію так, як вигідно їм, ніби вони захищали зрадника Богуслаєва, але це не так. Як він розповідає, їм прийшла інформація, що люди організовують збори акціонерів, де буде людина, яка представляла інтереси китайського інвестора з контрольним пакетом акцій, і вони хотіли вирішити питання правління і змінити керівництво «Мотор Січ».

Це стратегічне підприємство і воно не повинно було йти в руки Китаю чи ще когось, - Євгеній Шевченко про націоналізацію «Мотор Січі»

«Про це стало відомо навіть СБУ, тому там були не тільки ми, депутати, там були і з СБУ, була навіть «Альфа». І ми зайшли у це приміщення, де вони повинні були збиратися. Метою цієї поїздки був захист інтересів держави України. Я і тоді публічно виступав, і зараз скажу, що те, що Володимир Зеленський націоналізував «Мотор Січ», - це правильна річ. Це стратегічне підприємство і воно не повинно було йти в руки Китаю чи ще когось», - пояснює Євгеній Шевченко.

Як з’ясувалося, розповідає він, головним акціонером цього був Ярославський із Харкова, який найняв у Запоріжжі відомих адвокатів Прасола і Гришина, відомих рейдерів. Тим не менш, констатує політик, їх не було, щойно дізналися про приїзд СБУ і депутатів. А далі, продовжує він, хтось перевернув цю інформацію, нібито вони захищають Богуслаєва, хоча насправді річ була у тому, щоб Україна не втратила керування цим підприємством і нагляд за ним.

«Тому спекулювати, що народні депутати «Слуги народу» захищають Богуслаєва, неправильно. Це брехня. Якби ви знали, чому ці акції потрапили до китайського інвестора… Ніхто ж правди не говорить, я колись скажу правду, але не зараз», - зазначає Євгеній Шевченко.

Джерело