43-річний житель села Велика Білозерка Василівського району Запоріжжя, колишній приватний підприємець, торік у квітні обійняв посаду «дільничного поліцейського» у новоствореному загарбниками «відділі поліції» у Великій Білозерці.
 
Представив його на цій «посаді» бойовик Олексій Селіванов, тодішній «начальник міліції» Енергодара, пише Галицький кореспондент з посиланням на Управління СБУ в Івано-Франківській області
 
У псевдоправоохоронному органі окупантів фігурант виконував обов’язки «оперативного чергового» та брав участь у «патрулюваннях». Поліцай здійснював каральні функції стосовно громадян України та допомагав загарбникам зміцнювати окупаційний режим. Також він агітував місцевих мешканців отримувати російські паспорти та брати виплати від загарбників.
 
З офіційним оголошенням російською владою про створення на окупованій території Запоріжжя структур МВД РФ, посади в яких обійняли російські поліцейські, колаборанта звільнили з «поліції».
 
Слідчі СБУ оголосили фігуранту підозру за двома статтями Кримінального кодексу:
Служив в окупаційній поліції: франківські слідчі СБУ оголосили підозру колаборанту ч. 2 ст. 111 – державна зрада;
Служив в окупаційній поліції: франківські слідчі СБУ оголосили підозру колаборанту ч. 7 ст. 111-1 – колабораційна діяльність.
 
Оскільки у передчутті деокупації загарбники вивозять на територію РФ лише найбільш потрібних їм зрадників, після затримання правоохоронними органами України на колаборанта очікує ув’язнення на строк 15 років або довічне позбавлення волі.
 
Розслідування здійснюють слідчі СБУ в Івано-Франківську за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.
 
Служив в окупаційній поліції: франківські слідчі СБУ оголосили підозру колаборанту
Служив в окупаційній поліції: франківські слідчі СБУ оголосили підозру колаборанту

Джерело