У п’ятницю, 2 червня, в окупованій Михайлівці Запорізької області вибухнув автомобіль власника кафе “Гетьман” Сергія Дідоводюка, який регулярно приймав окупантів у своєму закладі та активно співпрацював із ними. В автомобілі було четверо осіб.

Про повідомив у Telegram-каналі міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Колаборантам і окупантам Михайлівки точно не до спокійного вечора п’ятниці. Збиралися відпочити в місцевому кафе, натомість трохи не дісталися – авто з чотирма прихильниками Кремля злетіло в повітря просто біля пункту призначення”, – написав він.

На Запоріжжі вибухнув автомобіль колаборанта, який у своєму кафе годував окупантів: фото

Федоров нагадав, що місцевий бізнесмен Сергій Дідоводюк, який загинув внаслідок вибуху, регулярно годував у своєму закладі окупантів. Також відомо, що його донька Яна очолювала так званий “референдум” у Михайлівці.

Наразі уточнюється інформація, чи всі окупанти та колаборанти, які перебували в автомобілі, загинули, чи хтось все таки вижив.

Про Сергія Дідоводюка відомо із сюжетів російських пропагандистів, які показували цього зрадника як свого палкого прихильника. Ще торік у квітні він здав ворогові зброю, яку отримав як тероборонівець.

Після цього Дідоводюк почав обслуговувати загарбників у своєму кафе і заявляв, що готовий померти за Росію. Здається, його прагнення здійснилося.

Нагадаємо, раніше наслідок вибуху в окупованому Мелітополі зазнав поранень ще один колаборант - “в. о. заступника міністра будівництва” Запорізької області.

Читайте також:

  • На суді заявив, що шкодує лише про те, що замало допоміг РФ: в Одесі покарали ворожого диверсанта
  • У Кирилівці колаборантка "залюбила" до смерті російського окупанта
  • В Україні покарали подругу генерала ГРУ, який причетний до збиття MH-17: вона передавала дані про ЗСУ

Джерело