"Ворскла" на своєму стадіоні обіграла "Шахтар" у поєдинку заключного, 30-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) – 2:1.

Полтавці вийшли вперед на 37-й хвилині – пенальті реалізував Таулант Сефері. Після перерви господарі подвоїли сврю перевагу зусиллями Євгена Павлюка.

На 74-й хвилині команда Віктора Скрипника залишилася у меншості – пряму червону картку отримав Ігор Пердута.

"Ворскла" в меншості втримала перемогу над "Шахтарем" і виборола єврокубкову путівку

Донецький клуб, який ще за підсумками минулого туру достроково став чемпіоном України з футболу, скоротив відставання на 80-й хвилині. Голом відзначився Артем Бондаренко. Однак на більше "гірники" вже не спромоглися.

Таким чином, "Ворскла" (45 очок) посіла п'яте місце в УПЛ, обійшовши на фініші сезону "Олександрію", яка в останньому турі не зуміла обіграти "Рух" (0:0). Полтавський клуб наступного сезону зіграє у кваліфікації Ліги конференцій.

"Шахтар" як чемпіон України гарантував собі участь у груповому етапі наступного розіграшу Ліги чемпіонів.

"Олександрія" (44 бали) фінішувала шостою і залишилася без єврокубків на наступний сезон. "Рух" (32 пункти) посів 11-те місце та зберіг прописку в УПЛ.