Мадридський "Реал" став срібним призером іспанської Ла Ліги сезону-2022/23. В рамках заключного, 38-го туру "вершкові" на своєму стадіоні розписали нічию з "Атлетиком" – 1:1.

Клуб з Більбао міг виходити вперед уже на десятій хвилині зустрічі, але Мікель Весга не реалізував пенальті. Перший тайм завершився без голів, а на початку другої половини гри гості повели в рахунку зусиллями Ояна Сансета.

"Бланкос" зуміли відігратися на 72-й хвилині – точним ударом з 11-метрової позначки відзначився Карім Бензема.

"Реал" драматично здобув "срібло" чемпіонату Іспанії – Бензема забив у прощальному матчі (відео)

Огляд матчу

Варто зазначити, що для 35-річного французького форварда це був останній матч у футболці мадридського клубу. Сьогодні "Реал" офіційно оголосив про відхід чинного володаря "Золотого м'яча" та п'ятиразового переможця Ліги чемпіонів за підсумками поточного сезону.

Нічия дозволила підопічним Карло Анчелотті (78 очок) завоювати срібні медалі Примери, адже в паралельному поєдинку мадридський "Атлетіко" (77 балів) не зміг на виїзді обіграти "Вільярреал" (2:2). Причому "матрацники" втратили перемогу, а з нею і другу позицію в чемпіонаті на 90+2-й хвилині.

"Атлетик" Більбао (51 бал) фінішував на восьмій сходинці та не вийшов до єврокубків на наступний сезон. "Вільярреал" (64 пункти) посів п'яте місце та зіграє у груповому раунді Ліги Європи.

Нагадаємо, "Барселона" достроково стала чемпіоном Іспанії сезону-2022/23 ще за чотири тури до фінішу. Для "блаугранас" це 27-ме чемпіонство в історії, а також перше під керівництвом Хаві.

"Жирона" з асистом Циганкова програла заключний матч сезону та пролетіла повз єврокубки (відео)

УПЛ онлайн: результати матчів заключного туру Чемпіонату України з футболу, підсумкова таблиця

ПСЖ зазнав фіаско у прощальному матчі Мессі та Рамоса – фанати знову освистали аргентинця (відео)