Українська співачка та головна героїня другого сезону романтичного шоу "Холостячка" Злата Огнєвіч дала дуже відверте інтерв'ю Григорію Решетнику у проєкті "Як ти?".

Там артистка розповіла про колишнього, який пішов добровольцем захищати Україну, про спілкування з Андрієм Задворним (спойлер – його немає), та про концерти, які їй вдається давати у цей час.

Злата Огнєвіч відмовилася щось змінювати через війну та загибель українців:

Злата Огнєвіч відмовилася щось змінювати через війну та загибель українців:

Також Огнєвіч зізналася, що її часто цькують зараз за зовнішній вигляд.

"З початку війни я отримувала і отримую хейт щодо своєї зовнішності. І в сторіс, і в житті мене критикують за те, що я роблю мейк і добре виглядаю. Говорили, що я не маю на це права, бо йде війна", - поділилася Злата. - Я навіть не уявляю ступеня страждань людей, які перебувають у бомбосховищах, які місяцями нормально не їли, не мають медикаментів і знеболювальних. Але я не маю права втрачати себе. Робити мейк та манікюр, вибирати одяг. У мене вдома є гель-лак із лампою. І я можу сама упорядкувати свої нігті. Я взагалі все вмію робити, що стосується краси: і шити, і зварити борщ, і перетворити звичайні босоніжки на концертні. Вперше за два місяці потрапила до студії краси. Це також є підтримка економіки країни. Купую речі виключно українських дизайнерів. Вони класні, творчі. Наразі особливо закликаю підтримувати український продукт. Це дуже важливо".

Злата Огнєвіч відмовилася щось змінювати через війну та загибель українців:

Співачка наголосила, що не потрібно жити минулим, адже воно вже ніколи не повториться. Також не варто жити майбутнім і відкладати всі рутинні справи на потім. Це, на думку Злати, є величезною помилкою.

Раніше ми повідомляли, що Злата Огнєвіч зізналася, що має добрих знайомих у росії: "Давайте помолимося під обстрілами".

Джерело