У Рівному на майдані Незалежності 16 вересня попрощались із двома військовими, які добровольцями стали на захист України після повномасштабного вторгнення РФ — Андрієм Благодирем та Павлом Ващиком.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Андрій Благодир

Андрій Благодир народився 19 квітня 1988 року у Рівному. Закінчив школу №27. Навчався в НУВГП впродовж одного року, після чого працював в будівельній галузі, їздив на будівництва по Україні.

В армії він не служив, але в липні 2022 року пішов воювати. Після цього двічі отримав поранення та контузію. Він був у лавах Сил спеціальних операцій.

У Рівному попрощались із добровольцями Андрієм Благодирем та Павлом Ващиком

Командир бойової машини загинув 8 вересня 2023 року в Запоріжжі, перебуваючи на стаціонарному лікуванні від отриманих на бойовому завданні травм.

Павло Ващик

Павло Ващик народився 2 липня 1978 року у Рівному. Навчався в 1 школі. Закінчивши ПТУ 38, пішов в армію, де служив у десантно-штурмовому підрозділі. Після армії вступив до Львівського інституту залізничного транспорту. Далі працював в цій сфері, бував на роботі за кордоном.

В листопаді 2022 року Павло добровольцем вступив до лав ЗСУ. Там він був водієм роти забезпечення боєприпасами батальйону матеріального забезпечення.

Павло Ващик загинув 11 вересня 2023 року під час виконання бойових завдань в Запорізькій області.

Андрія Благодиря поховали на кладовищі Тиннівське, а Павла Ващика на Алеї Героїв кладовища Нове.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело