У Полтаві відбулася акція "Велосипедом на роботу". До неї долучилися майже пів сотні людей.

Про це Суспільному розповів заступник директора комунальної організації "Інститут розвитку міста" Роман Черкун. За його словами, влаштували захід для популяризації велотранспорту.

Полтавець Ростислав Олійник перед початком робочого дня приїхав до однієї з кав’ярень в центрі міста. Тут проводять акцію "Велосипедом на роботу".

"Це реально класно, ти не їдеш у транспорті з людьми, не потрібно штовхатись, довго чекати на транспорт, ти більш мобільніший і швидше добираєшся до місця призначення. Мені пост із цим заходом скинув друг в Instagram, вирішили сьогодні зранку разом приїхати, бо якраз добираємось удвох велосипедом на роботу", — каже місцевий житель Ростислав Олійник.

У Полтаві організували акцію

Акцію влаштували 18 вересня в межах Європейського тижня мобільності у Полтаві, розповідає заступник директора комунальної організації "Інститут розвитку міста". До неї долучилися майже пів сотні людей.

"Популяризація велотранспорту, велоруху, щоб спільнота зустрілась зранку, попила кави, приїхавши на велосипеді. Першим десяти, хто приїхав, — це пряники, першим п’яти — світлячки спеціальні на велосипед. І всім каву", — каже заступник директора комунальної організації «Інститут розвитку міста» Роман Черкун.

Долучився до акції Павло Нагорний. Підтримує захід, каже, щороку.

"Рази два-три на тиждень намагаюсь виїздити. По місту — дуже рідко, за місто з друзями, з родиною на відпочинок скоріш. Зовсім нерозвинена в місті велоінфраструктура і, звісно, це сприяє зменшенню кількості велосипедистів на вулицях. Є півтори, ми називаємо, велодоріжки — одна в дендропарку розташована і щось криве, недороблене на Огнівці. Але це не вважається за велодоріжкою взагалі", — каже місцевий житель Павло Нагорний.

Акцію "Велосипедом на роботу" продовжать вранці 19 вересня на базі двох міських кав’ярень. Загалом у Полтаві її влаштовують із залученням «Інститут розвитку міста» із 2016-го.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело