Син міського голови Херсона Святослав Колихаєв розповів, що з’явилось більше інформації про його батька – Ігора Колихаєва, який був викрадений окупантами більше року тому зі свого робочого місця разом з колегами. Більшість з останніх вже звільнені.

Нові подробиці Святослав Колихаєв розповів в коментарі для ТСН.ua.

"Росія внесла ім’я батька в список полонених та передала цей перелік в Червоний Хрест. Своєю чергою, Червоний Хрест передав список Україні. Враховуючи те, що батько в полоні, я не знаю, коли його обміняють", - повідомив нам Святослав Колихаєв.

За словами Колихаєва-молодшого, окупанти за цей рік не висунули їхній родині жодної вимоги – ні фінансової, ні політичної.

"Що вони хотіли та хочуть від батька – на це питання зможе надати відповідь тільки він, коли його звільнять з полону", - каже Святослав.

До цього Святослав додає, що окупанти тримали батька в СІЗО Херсона, а перед тим, як ЗСУ звільнили обласний центр, росіяни вивезли міського голову на окуповану територію, а згодом у невідомому напрямку, не виключено, що в Росію.
Крім цього, Святослав каже, що безліч разів робив звернення до влади.

"Багато чого залежить і від української влади. Мене дуже вражає те, чому влада півтора роки не реагує, не звертає уваги. Були формальні відписки, я не бачив активних дій. Зараз ситуація на слуху, а до цього про це якось забули. Стан здоров’я у батька поганий, я би сказав – критичний. У батька є астматичне захворювання, при якому потрібен балончик з ліками", - каже Святослав Колихаєв. 

Читайте також: 

  • Росіяни всю ніч гатили по Херсонщині: влада повідомила трагічні новини
  •  Як отримати допомогу від міжнародних фондів: ООН, Червоного Хреста та інших 
  • Росіяни заявили жінкам з окупованої Херсонщини, що їхній "сенс життя у кухні, церкві і дітях": фото

Джерело