Популярний український телеведучий, комік, актор та шоумен Андрій Бідняков, який з початку війни залишається в Україні, тоді як його дружина Настя Коротка з дітьми виїхали до США, часто радує свою аудиторію яскравими публікаціями на сторінці в Instagram. Так, цього разу Андрій Бідняков виклав кумедну сторіс, на якій несподівано "попався" на поцілунках із Машею Єфросініною.

Як виявилось, поцілунки справжні, а ось Маша намальована. Точніше, зображена на фото на заправці. Як відомо, телеведуча стала обличчям благодійної ініціативи та її фото розмістили на кавамашинах на заправках з метою збирання коштів.

Андрія Біднякова з

Андрія Біднякова з

Відео знімав хтось із супутників, автор начебто підкрадається до Андрія Біднякова, який цілує фото Маші Єфросініної на кавамашині. Власне, Андрій Бідняков підіграв і вдав, що його справді застукали за цією справою. Виглядає це насправді дуже кумедно і навіть мило.

Зазначимо, раніше Андрій Бідняков розповів фанатам, що приїхав до Харкова на зйомки та потрапив під ракетний обстріл росіян. Йому разом із хлопцями з "Курган та Агрегат" довелося побігати від ракет, але загалом Харків та його мешканці дуже сподобалися телеведучому.

Андрія Біднякова з

Останні новини України:

Джерело