На російсько-українській війні загинули бійці з трьох громад Кіровоградської області. Це – Олександр Опанасюк, Анатолій Дєдушок та Олександр Радченко.

Під час виконання під час мінометного обстрілу загинув житель селища Нова Прага Олександрійського району Олександр Опанасюк, 1982 року народження. Чоловіком служив старшим навідником протитанкового взводу. Загинув у бою з російськими окупантами під час мінометного обстрілу. Про час та місце прощання з воїном повідомлять додатково. Це інформація від голови громади Богдана Курупа.

16 вересня 2023 року внаслідок влучання дрона у автомобіль на території села Садове Херсонської області загинув сержант Анатолій Дєдушок. Боєць проживав у селі Чечеліївка Новгородківської громади Кропивницького району, повідомив селищний голова Олександр Сириця.

На війні загинули військові з двох громад Кіровоградщини. Один із бійців перебував у відпустці

У місті Олександрія, 17 вересня перебуваючи у відпустці, помер 33-річний боєць Олександр Радченко. За інформацією міського голови Сергія Кузьменка, у чоловіка залишилися син, дружина, мати і сестра. Про час і місце поховання Олександра Радченка повідомлять додатково.

Джерело