Президент Ірану Ебрагім Раїсі заявив, що виступає проти війни, яку веде Росія. Водночас він звинуватив США у тому, вони підтримують Україну. Подробиці повідомляє newsweek.

«Ми проти війни в Україні, і крапка. Ми неодноразово заявляли, що готові виступити посередником, щоб домогтися припинення бойових дій між Російською Федерацією та Україною», – заявив Раїсі в кулуарах Генеральної Асамблеї ООН.

Президент Ірану засудив США за їхню підтримку України у військовій та економічній сферах. Раїсі наголосив, що Сполучені Штати нібито сприяють розладу, надаючи Києву значну військову допомогу.

Війна в Україні. Президент Ірану накинувся зі звинуваченнями на США

«І наше питання залишається до Сполучених Штатів. Чому така запопадливість у поставках військової техніки та отриманні доларової суми від цих поставок і продажів, замість того, щоб енергійно виходити на арену, щоб сприяти припиненню бойових дій та сприяти миру?», – наголосив лідер Ірану.

Також Ебрагім Раїсі категорично відкинув звинувачення у постачанні безпілотників Росії. За його словами, Тегерану не було надано жодних доказів, які б підтверджували передачу дронів-камікадзе Москві.

Президент Ірану додав, що відносини Ірану та Росії «охоплюють безліч аспектів: від економічного співробітництва та розвитку до культурних обмінів та досліджень», але кожен із цих моментів взаємодії розпочався ще до війни в Україні.

Джерело