На ютуб-каналі "Голосу країни" з'явився фрагмент випуску нового сезону, в якому показали історію молодої аптекарки Олександри Клименки з Києва, яка вже підкорила тік-ток своїми піснями та танцями на роботі.

Дівчина розповіла, що співає вона давно та скрізь. Навіть робоче місце перетворила на майданчик для зйомки пісенних тік-струмів.

"Музика – це повітря, ну стиль життя. Я співаю скрізь. Я співаю в аптеці. Я завела тік-ток, у мене починають залітати відео. Для мене "Голос" – це та сходинка, той найважливіший етап, щоб потім побудувати свою справжню кар'єру супер-супер зірки. Мені дуже цього хотілося б", - поділилася Олександра Клименка.

Для виступу на сцені "Голосу країни" дівчина вибрала композицію Hush-Hush. Проте хвилювання завадило Олександрі ідеально виконати пісню, і, на жаль, тренери до неї не обернулися. Щоправда усі четверо тренерів відзначили потенціал Олександри та просили її розвиватися та приходити наступного сезону.

У коментарях до відео виступу Олександри українці підтримали аптекарку, що співає:

  • "Не всі повинні приходити професіоналами та одразу готовими артистами. Тренери для того й сидять, щоб чогось навчити, щось підправити".
  • "Яка хороша виконавиця і голос! Думаю, саме таким треба давати шанс йти далі в Голосі і за допомогою професіоналів усі побачили б і роботу команди, і розкритий талант".
  • "Проект Голос не вартий того, щоб так засмучуватися. У житті є набагато важливіші справи. Продовжуй співати і радіти".
  • "Неймовірний голос. Шкода, що судді помилилися і не обрали цю прекрасну дівчину".
  • "Видно, що сильна дівчина. Ти молодець, не здавайся!".
  • "Неймовірний виступ. Дуже шкода, що судді припустилися великої помилки".

Останні новини України:

Джерело