Керівник департаменту Big brave events 1+1 media, продюсер проєктів "Голос країни" і "Танці з зірками" Володимир Завадюк поділився з шанувальниками цікавими фактами про себе.

На своїй сторінці в Instagram Завадюк коротко перерахував деякі факти зі своєї біографії, аби його підписники більше про нього знали. Зокрема, продюсер поділився, що йому 36 років і він зі справжньої медичної династії. Дід Завадюка був легендарним лікарем-онкологом.

На ТБ Завадюк потрапив у 15-річному віці і відтоді це його пристрасть. Також продюсер поділився, що хоча він зовнішньо справляє враження впевненої у собі людини, насправді його часто розпирає багато сумнівів усередині.

Продюсер

Також Володимир поділився, що в дитинстві був достатньо гладким і все життя бореться з цими комплексами.

"Лише зараз наздогнав усе те, що втратив у дитинстві щодо спорту. Тому тренуюся не менше 4-6 разів на тиждень. Моя суперсила - збирати круті команди неймовірних людей, які можуть створювати разом круті сенсові проєкти. Моя місія. Живу в Києві під час війни і мені важливо бути зараз тут і створювати те, що залишиться після нас. Усе життя багато вчуся, для мене це дуже важливо. Від жовтня починаю навчання на MBA", - розповів Завадюк.

Торкнувся продюсер і свого особистого життя. Як відомо, у квітні цього року Володимир здійснив камінгаут і не приховує, що у нього є бойфренд.

"Вмію кохати по-справжньому і віддавати своє кохання улюбленим людям. Але водночас вмію бути досить різким і прямолінійним (намагаюся з цим працювати). Я відкритий гей. Відчуття того, що мені подобаються хлопці, було у мене від самого дитинства. Знаходжу красу в чоловічій естетиці також. В майбутньому хочу піти під вінець із коханим хлопцем і мати дітей. Вірю, що в Україні це стане можливим. На своєму прикладі показую приклад і ставлення до ЛГБТ спільноти", - зазначив Завадюк.

Продюсер поділився, що найріднішою людиною для нього завжди була його бабуся Надія, якої не стало чотири роки тому.

"Найріднішою людиною для мене завжди була моя бабуся Надія. Померла вона в день прямого ефіру "Танці з зірками" чотири роки тому. Вона мій янгол-охоронець", - розповів Завадюк.

Нагадаємо, раніше продюсер "Голосу країни" Володимир Завадюк розповів про свого коханого і поділився, чим він займається.

Читайте також:

  • Григорій Решетнік шокував зізнанням про своїх синів: "Можливо, це нескромно звучить"
  • Солістка KAZKA Заріцька у спідньому показала свої "зовсім не зайві звабливі кіло"
  • Зрадниця Ані Лорак на концерті у Москві вивела 12-річну доньку на сцену: батько дівчини був проти

Джерело