Українська блогерка Анна Краснова, яка має репутацію досить скандальної особистості, знову опублікувала відео, на яких вона знімає свої нічні прогулянки Києвом. У своїх Instagram Stories вона повідомила, що чоловік, який був з нею в автомобілі, має "спеціальний дозвіл".

За записами видно, що Краснова і її подруги весело проводили час у Києві ввечері 29 вересня до ранку 30 вересня, а потім вони вирушили на прогулянку Південним мостом з чоловіком, який, за її словами, має відповідний дозвіл.

Українська блогерка похвалилася нічними прогулянками у заборонених місцях Києва: стався скандал

Хоча вона показала обличчя цього чоловіка на відео, його особистість залишається невідомою. Важливо відзначити, що під час прогулянки Краснова та її супутник слухали російську музику. Раніше блогерка відома була своєю публічною виразою любові до російського лідера володимира путіна.

Нещодавно ця скандальна блогерка вже виправдовувалася в мережі за свої нічні прогулянки, стверджуючи, що вона має власний дозвіл на пересування вночі.

Пізніше вона опублікувала ще одне відео, де заявила, що не порушувала жодних законів і не мала жодних документів, які дозволяли б їй пересуватися вночі. Проте, незважаючи на це, вона висловила думку, що "броньовані автомобілі не розуміють іншого мовою".

Українська блогерка похвалилася нічними прогулянками у заборонених місцях Києва: стався скандал

У квітні 2020 року Анна Краснова була помічена в стані алкогольного сп'яніння, коли вона керувала автомобілем у Києві, і вона відмовилася зупинитися на вимогу поліцейських.

В коментарях люди обурились через поведінку жінки. Багато з них порадили блогеру їхати на рф, якщо вона так захоплюється країною-терористкою: "Най їде до росії", "Таких тільки нейтралізувати або відправляти одразу на рф", "Тотальна перевірка СБУ всіх, забрати перепустки , думаю він її купив, тобто треба всіх саджати!, "Вночі понти галімі, а вдень будуть соплі з фальшивими вибаченнями. Вишкребки природи".

Останні новини України:

Джерело