Фундаментально розв’язати "проблему РФ" та "обнулити" її вплив на глобальні правила дозволить лише асиметричний, технологічний тип контрвійни.

Про це радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк написав у Мережі.

"Лише асиметричний, технологічний тип контр/війни дасть змогу фундаментально розв’язати "проблему Рф" й остаточно обнулити її вплив на глобальні правила", – наголосив радник голови ОП.

У Зеленського назвали, як вирішити

Він уточнив, що перш за все необхідне інформаційне ігнорування Росії. Слід надавати менше уваги словам країни-агресорки, особливо проросійському інформаційному лобі на зовнішніх ринках.

"Усі інформаційні ініціативи Рф спрямовані лише на заморожування війни в Україні та масштабування інших конфліктів..." – зазначив Подоляк.

По-друге, за його словами, обов’язкові потужні технологічні рішення: "Спільні інвестиції. Збільшення кількості та розширення опцій вибору. Дрони, РЕБи, ракети..."

"По/третє, гнучкі санкції та превентивна замісна робота щодо третіх країн/приватних компаній, які дають Рф змогу досі уникати санкцій та отримувати ресурс для нескінченного прихованого рекрутингу "живої сили" й "мілітарної" економіки…" – резюмував радник голови президентського офісу.

До слова, аналітики The Telegraph написали матеріал про те, як Захід може дестабілізувати режим президента РФ Володимира Путіна. Маючи на увазі президентські вибори в РФ 2024 року, автори статті зазначили, що немає жодної причини, чому Захід повинен дозволити Путіну просто отримати ще одну перемогу "в сумній пародії на демократію, в якій він головує".

Читайте також:

  • Переговори з Росією: як внутрішня гризня в Україні штовхатиме Захід до поступок Путіну
  • У США прокоментували інформацію про "підштовхування" України до переговорів з РФ
  • Росія боїться "замороження" війни в Україні: аналіз від ISW

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело