Склади на першу класичну естафету сезону.

Визначилися стартлисти збірних з біатлону на жіночу естафету першого етапу Кубка світу в Естерсунді. Гонка відбудеться у середу, 29 листопада, о 16:20.

Дотепер у межах етапу Кубка світу в шведському Естерсунді учасники провели змішані естафети та індивідуальні гонки. Відтак, наступний старт буде першою класичною естафетою в нинішньому сезоні.

Стартлист на жіночу естафету на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді: хто бігтиме в українок й фавориток гонки

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу та Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Старший тренер жіночої збірної України Микола Зоц ексклюзивно для Суспільне Спорт назвав склад "синьо-жовтих" на класичну естафету. До нього потрапили Дар'я Блашко, для якої це буде перша гонка у сезоні, та Христина Дмитренко – дебютантка змагань на рівні Кубка світу. Також учасницями прийдешнього старту будуть Анна Кривонос та Ірина Петренко.

За день до естафети в Естерсунді жіночі збірні назвали стартлисти. Серед учасниць гонки – володарка Великого кришталевого глобусу у сезоні 2022/23, француженка Жюлія Сімон.

Стартлист топзбірних на жіночу естафету Франція: Лу Жанмонно, Хлое Шевальє, Жюстін Бреза-Буше, Жюлія Сімон Норвегія: Марте Кракстад Йохансен, Юні Арнеклейв, Каролін Кноттен, Інгрід Ланнмарк Тандреволл Швеція: Анна Магнуссон, Лінн Перссон, Ельвіра Еберг, Ганна Еберг Німеччина: Яніна Хеттіх, Софія Шнайдер, Ванесса Фогт, Франциска Пройс Італія: Ребекка Пасслер, Доротея Вірер, Самуела Комола, Ліза Віттоцці Швейцарія: Еліза Гаспарін, Емі Басерга, Аїта Гаспарін, Лена Хеккі-Гросс Чехія: Тереза Воборникова, Джессіка Їслова, Маркета Давідова, Люція Харватова Австрія: Крістіна Оберталер, Ліза-Тереза Хаузер, Тамара Штайнер, Анна Гандлер Що відомо До складу збірної України на естафету не потрапили Анастасія Меркушина та Любов Кип'яченкова з тих біатлоністок, що перебувають у Швеції. Обидві біатлоністки бігли індивідуальну гонку в Естерсунді (83-є та 48-е місця відповідно), а Меркушина змагалася ще й в змішаній естафеті (10-е місце). Стартовий етап в Естерсунді пропускає Юлія Джима та капітан чоловічої команди Дмитро Підручний. Їхнє повернення на Кубок світу очікується на другому етапі в Гохфільцені. Вперше за чотири роки сезон поза Кубком світу розпочинатиме олімпійська чемпіонка Олена Білосюк. Розклад першого етапу Кубка світу (Естерсунд, Швеція) Середа, 29 листопада. Естафета — жінки Четвер, 30 листопада. Естафета — чоловіки П'ятниця, 1 грудня. Спринт — жінки Субота, 2 грудня. Спринт — чоловіки Неділя, 3 грудня. Гонка переслідування — жінки Неділя, 3 грудня. Гонка переслідування — чоловіки

Джерело