Військовослужбовці з Івано-Франківська Назарій Кішак, Роман Мигаль та бійчиня Оксана Рубаняк отримали відзнаки "Захиснику України" від Ради нацбезпеки й оборони України.

Про це у коментарі Суспільному розповів військовий Роман Мигаль.

Указ про відзначення секретар РНБО Олексій Данілов підписав 10 січня 2024 року. Церемонія нагородження відбулася в Києві. Відзнаки бійцям вручив керівник Апарату Ради нацбезпеки й оборони України.

За словами Романа Мигаля, нагрудний знак також отримав військовий з Києва Євген Владимиренко, який служить разом із франківцями.

Бійці з Франківська Назарій Кішак, Роман Мигаль та бійчиня Оксана Рубаняк отримали відзнаки від секретаря РНБО Що відомо про Назарія Кішака

Назарій Кішак на позивний Шериф — учасник АТО/ООС, військовослужбовець Збройних сил України. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну сформував відокремлений кулеметний взвод 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Разом з Назарієм Кішаком боронили країну 35 побратимів з Івано-Франківська.

Що відомо про Романа Мигаля

Роман Мигаль на позивний Райф — військовослужбовець Збройних сил України. До повномасштабного вторгнення РФ чоловік працював 16 років у банківській сфері, згодом — першим заступником голови Тлумацької райдержадміністрації. 25 лютого 2022 року Мигаль вступив у добровольче формування територіальної громади. У вересні того ж року чоловік мобілізувався у відокремлений кулеметний взвод 72 ОМБр.

Що відомо про Оксану Рубаняк

Оксана Рубаняк на позивний Ксена — командирка одного з підрозділів Збройних сил України. Військовослужбовиця — родом з Верховини, проживає в Івано-Франківську. На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Оксані було 19 років. Тоді дівчина записалася в одне з добровольчих формувань Івано-Франківська й допомагала патрулювати місто, аби підтримувати громадський порядок. Від травня 2022 року бійчиня служила кулеметницею у 72 окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Вона була єдиною жінкою у своєму взводі.

У березні 2023 року Оксана Рубаняк отримала поранення під час артилерійського обстрілу у Вугледарі Донецької області. Військовослужбовиця проходила реабілітацію в Івано-Франківську. Там їй вручили відзнаку "За честь і звитягу".

На початку серпня 2023 року Ксена після реабілітації повернулася на фронт.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Джерело