Російські окупанти наблизилися до Часового Яру Донецької області, проте там Сили оборони будують інженерні укріплення, які не дозволять ворогу здійснити "легку прогулянку".

Про це заявив начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш в ефірі телемарафону.

"Біля Часового Яру проводилися і проводяться інженерні роботи, ворог уже досить близько до цього населеного пункту. Однак ці інженерні укріплення, які там є, вони не дозволять ворогу просто так здійснити "легку прогулянку", – сказав він.

Росіяни наближаються до Часового Яру: що кажуть ЗСУ про лінію оборони

Євлаш запевнив, що ЗСУ будуть бити ворога "з усіх напрямків, з усього наявного озброєння, амуніції".

Начальник пресслужби додав, що окупанти намагаються атакувати українські позицій поблизу Часового Яру "як у лоб, так і по флангах". Зокрема противник використовує штурмові загони в районі населених пунктів Іванівське та Богданівка.

В останній атаці на Бахмутському напрямку підрозділи "Ахмат" навіть використовували баггі (легкі автомобілі високої прохідності з відкритими колесами), щоб штурмувати українські позиції.

Куп'янський напрямок

За словами Євлаша, на Куп’янському напрямку "досить потужні фортифікації почали зводити ще з осені".

"Зараз продовжується зведення фортифікаційних споруд на цьому напрямку: там є і бетонні споруди, які є довготривалими оборонними точками. Крім того, постійно риються десятки ВОПів, які вже облаштовані на цьому напрямку. Впроваджуються мінні поля на найбільш загрозливих ділянках", – запевнив він.

Нагадаємо, що Сили оборони відійшли з села Ласточкине поблизу Авдіївки.

Читайте також:

  • "То було б питання часу": військовий експерт – про бої за Ласточкине
  • Ворог намагається з трьох напрямків штурмувати Орлівку після відходу ЗСУ з Ласточкиного – ОСУВ "Таврія"
  • На яких напрямках найгарячіше: Генштаб повідомив останні новини з передової на вечір 26 лютого (фото)

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело